وبلاگ املاک و مستغلات در ترکیه

خرید آپارتمان در استانبول اسکودار

بهترین مناطق خرید آپارتمان استانبول 2019

بهترین محله استانبول برای خرید آپارتمان

بهترین مناطق خرید آپارتمان در استانبول 2019 چه مناطقی است؟ اگر به دنبال خرید ملک در استانبول هستید انتخاب محله مناسب در استانبول مهمترین گزینه برای خرید ملک در استانبول میباشد.

 پاسخ به این سوال ارتباط مستقیم به سلیقه و بودجه مد نظر خریدار دارد که بسته به این دو اصل میتواند برای سرمایه گذاری اقدام کند .اگر که به دنبال خرید ملک در مرکز استانبول بخش قدیمی میباشید، به خاطر داشته باشید که قیمت این مناطق بسیار گران است و گاهی اوقات اصلاٌ ربطی به نوساز بودن و نبودن ملک ندارد . مثلاٌ اگر منطقه بشیکتاش استانبول را در نظر بگیریم در این منطقه حتی در کوچه و پس کوچه ها نیز قیمت املاک بالا میباشد. قیمت زمین در این مناطق گران میباشد و به علاوه زمین و فضای خالی جهت ساخت و ساز موجود نمیباشد و همینطور برقراری مترو در مناطق مرکزی شهر در قیمت املاک این منطقه تاثیر بسیار زیادی گذاشته است . از جمله این مناطق مرکزی استانبول میتوان به مناطق ذیل اشاره کرد . بهترین مناطق خرید آپارتمان در استانبول 2019.

خرید آپارتمان در استانبول اسکودار
خرید آپارتمان در استانبول اسکودار
 1. ببک
 2. باکرکوی
 3. سلطان احمد
 4. بی اغلو
 5. کادیکوی
 6. بشیکتاش
 7. نیشان تاشی
 8. مسلک
 9. آتاکوی
 10. آتاکنت

بهترین مناطق خرید آپارتمان در استانبول 2019

اما اگر مایل هستید در مجموعه های نوساز استانبول  که دارای امکانات رفاهی مناسب و همینطور فضای سکونتی میباشند نسبت به خرید اقدام نمایید ، بخش غربی استانبول را به شما پیشنهاد می کنیم . به این منطقه استانبول در واقع استانبول مدرن گفته میشود و از جهاتی بهترین مناطق برای سکونت در استانبول محسوب می گردند . همینطور علاقمندان به خرید ملک جهت سرمایه گذاری در استانبول نیز بیشتر این مناطق شهر استانبول را برای سرمایه گذاری ترجیح میدهند . از جمله این مناطق میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

 1.  اسنیورت
 2. بیلوک دوزو
 3. آوجیلار
 4. باغچه شهیر
 5. کوچوک چکمجه
 6. بیوک چکمجه

از دیگر ویژگی های بخش های غربی شهر استانبول میتوان به ساخت و ساز ها و شهرک های ممتاز جدید اشاره کرد که همواره برای زندگی در استانبول به نسبت خانه دهای مستقل گزینه مناسب تر و معقول تری میباشند.برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید ملک در بهترین مناطق برای سکونت در استانبول با مشاورین فارسی زبان ما تماس بگیرید.

خرید آپارتمان در استانبول اسکودار

خرید آپارتمان در استانبول اروپایی یا استانبول آسیایی

استانبول شهر بسیار بزرگی است. در حالت کلی شکل استانبول مانند یک مستطیل شکل بزرگی است که از شرق به غرب کشیده شده است. سمت شرق این مستطیل،  بخش آسیایی استانبول و سمت غرب آن بخش اروپایی استانبول است. بیشتر افرادی که قصد خرید ملک در استانبول را دارند، جهت انتخاب منطقه اول توجه به اروپایی بودن منطقه میکنند و رویای آن را دارند که میخواهند در اروپا زندگی کنند. ولی برخلاف تصور بخش آسیایی استانبول شیک تر و آرام تر و بقولی اروپایی تر است. ملک هایی که در بخش اروپایی است بسیار ارزان تر از بخش آسیایی است و دلیل آن کم ارزش بودن زمین در بخش اروپایی است.

بخش اروپایی استانبول

اکثر ایرانی ها به منطقه هایی بنام بیلیکدوزو، اسنیورت و مناطقی که در بخش اروپایی نزدیک فرودگاه آتاتورک هستند می روند. دلیل آن هم بخاطر وجود خانه های ارزان در آن مناطق هست. به بعضی از محله های این قسمت که پا میگذارید مملو از ایرانی ها و عرب هایی هستند که با کمترین هزینه ممکن ملک خریده اند.

در منطقه بیلیدوزو و اسنیورت شهرک سازی در آن منطقه زیاد شده است و بعضا واحدهایی مثلا 3خوابه با پس پرداخت یک سوم و مابقی بصورت قسطی وجود دارد.نکته ای در مورد خرید ملک های قسطی در استانبول دهیم که، در این ملک ها تا زمانی که اقساط خود را پرداخت نکرده اید و به اتمام نرسیده باشد، سندی به نام شما زده نمی شود. فقط یک قرارداد کمپانی سازنده هست که هیچ اعتباری به آن نیست و بعضا مشاهده شده است که فردی بصورت قسطی آپارتمانی را در این منطقه خریده است و دو سه ماه پرداخت قسط به تعویق افتاده و ملک خود را طبق قراردادی که داشته از دست داده است.

منطقه بی اوغلو که همه ایرانیان آن را به نام منطقه میدان تکسیم میشناسند در بخش اروپایی قرار دارد و افراد زیادی که برای تفریح به استانبول تشریف می آورند در منطقه تکسیم هتل میگیرند. اگر شما برای تفریح به استانبول آمده باشید، قطعا شاهد شلوغی و ازدحام در این منطقه بوده اید. همچنین منطقه سلطان احمد در نزدیکی تکسیم و یکی از مناطق توریستی و شلوغ بخش اروپایی است.

خرید آپارتمان در استانبول اسکودار
خرید آپارتمان در استانبول اسکودار

بخش آسیایی استانبول

این قسمت از استانبول آرام تر و کم جمعیت تر از قسمت اروپایی میباشد. از مهم ترین منطقه های بخش آسیایی میتوان به کادیکوی، آتاشهیر، بیکوز، عمرانیه، اسکودار، مال تپه، کارتال و … اشاره کرد.

شهرک های بسیار زیادی در بخش آسیایی استانبول ایجاد شده اند و متوسط قیمت ملک در قسمت آسیایی بالاتر از اروپایی می باشد.از لوکس ترین محله های این قسمت میتوان به محله سوادیه، آجارکند و … اشاره کرد. محله سوادیه در راستای دریایی مرمره قرار دارد و خیابانی همچون بغدادجادسی که یکی از خیابان های گران و لوکس استانبول می باشد در این محله قرار دارد. منطقه آجار کند یک منطقه شیک در دل جنگلی سرسبز همراه با ویلاهای لوکس می باشد. متوسط قیمت خانه های این منطقه بیش از یک میلیون دلار می باشد.

این قسمت دارای پاساژها و مراکز خرید زیادی می باشد. همچون مرکز خرید آکاسیا، مال تپه، اپتیموم، پالادیوم و … .ارزش ملک در قسمت آسیایی مخصوصا در راستای دریای مرمره بسیار بالاست.

این قسمت بدور از هیاهو و شلوغی و ترافیک است و اگر بدنبال زندگی آرام و لذت بخشی در کنار همسایه هایی باکیفیت هستید جنوب بخس آسیایی را به شما پیشنهاد میکنیم. از لحاظ مقایسه ای شهر استانبول با شهر تهران میتوان گفت که در کل بخش آسیایی بالاشهر تهران محسوب می شود. ناگفته نماند که جاهای بسیار خوبی در بخش اروپایی نیز وجود دارد. مثلا منطقه اتیلر و منطقه ساری یر و …

[powr-form-builder id=”e446e8a5_1572887445″]

بهترین مناطق خرید آپارتمان در استانبول 2019

شما میتوانید با خرید ملک در استانبول اقامت ترکیه را دریافت نمایید. با خرید خانه های ارزان در استانبول شما فقط اقامت دریافت میکنید و شهروندی ترکیه را کسب نمیکنید. ولی با خرید ملک به ارزش بیش از 250هزار دلار شما میتوانید شهروند ترکیه شوید و پاسپورت ترکیه را دریافت نمایید.اکثر ملک هایی که در بخش اروپایی هستند و ایرانی ها از آنها استقبال کرده اند در محلات بیلیکدوزو، اسنیورت، کوچوک چکمجه، اوجیلار و … هست که ارزان هست و با این ملک ها شما نمی توانید شهروندی ترکیه را کسب کنید. این مناطق دارای ساکنینی از کشورهای سوریه و عراق که پناهنده های این کشورها هستند، کیفیت زندگی را پایین آورده است.

مناطق خوش آب و هوا و در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد.

یک محله تاریخی که در محدوده و مدیریت منطقه یبشیکتاش قرار دارد.

اطراف ببک محله های کوچک و بزرگ ازجمله آرناووتوکوی، اتیلر و رومی قرار گرفته است.

یک روستای بسیار کوچک و قدمت این شهر به قرن ها پیش باز می گردد

و ببک به معنی ” کودک” است

و از هرکسی در این شهربپرسید نمی دانند چرا این محله را به این اسم نامگذاری شده است.

اگر خانه‌ای در  هرجای این منطقه اجاره کنید می توانید از پنجره اتاق خود خلیج آرام و چشم اندازی گسترده راببینید و لذت کامل را ببرید.

دانشگاه بسفر در این محله قرار دارد و جزو یکی از دانشگاه های برتر در استانبول به حساب می آید.

همچنین جزو برترین دانشگاه های استانبول به حساب می آید.

پارک ببک با مساحت ۸۸۰۰ متر مربع

و دارای گیاهان تزئینی و درختان چندصد ساله که برای بازدید کنندگان بسیار جذاب است، قرار گرفته است.

رستوران  و کافه های شیک در این منطقه وجود دارد که می توانید عصرهای دل انگیزی را برای خودتان رقم بزنید.

همچنین مهم ترین مورد داشتن امنیت بسیار بالا در این محله است

بطوری که می توان شب ها تا دیر وقت بدون هیچ گونه مشکلی در آنجا باشید.

محله سلطان احمد در استانبول مناسب ترین برای زندگی

سلطان احمد جزو یکی از قدیمی ترین محله ها استانبول به حساب می آید.

تمام امکاناتی  مانند مراکز خرید، پارک، مدارس، دانشگاه، سینما و مراکز تفریحی را دارا است.

همچنین تمام ساختمان  و خانه های این محله بصورت ضد زلزله ساخته شده است.

منطقه سلطان احمد در کنار دریای مرمر قرار گرفته و از نظر آب و هوای بسیار دلچسب است

و می توانید ساعت ها در کنار دریا قدم بزنید

بی اغلو بهترین منطقه استانبول

شهر استانبول از طریق رود بسفر به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم شده است.

بی اوغلو در بخش اروپایی شهر استانبول قرار گرفته است.

بی اغلو مناطق مختلف شهر را به یکدیگر متصل خواهد کرد.

امکانات محله بی اغلو دارای موارد زیر می گردد:

 • مراکز خرید و تفریحی
 • هتل و رستوران
 • رستوران و کافه
 • بیمارستان و درمانگاه ها
 • نگهبان های ۲۴ ساعت
 • وسائل نقلیه عمومی (مترو، تاکسی و اتوبوس و غیره)

منطقه کادیکوی استانبول

این محله قدمت بسیار طولانی در شهر استانبول دارد

و همچنین مسئولان این منطقه در حال توسعه هستند.

ساختمان های جدید، هتل های نو و مراکز خرید مدرن و تازه ساخت وجود دارد.

بیشترین موردی که در این منطقه به چشم می خورد سه شنبه بازار است

که هرهفته برگزار می گردد که مورد استقبال تمام مردم این منطقه هست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!